REEGLID:
ONE FAMILY on püsikliendiprogramm KOTRYNA OÜ kauplustekettide „Baby City“, „Toy City“, „JUKU“, „Kidzone“, „OVS Kids“, „Mothercare„ (edaspidi ONE FAMILY) klientidele. Kotryna OÜ hallatavate poodide ajakohastatud loeteluga saate tutvuda veebilehel www.onefamily.ee.
ONE FAMILY kaardiga saab alati 10% allahindlust täishinnaga ja kampaanias mitteosalevatelt toodetelt kõigis eelnimetatud poodides. Allahindlus ei kehti toodetele, mis on juba allahinnatud teise kampaania raames, ning toodetele ühekordsete sooduskupongidega.
ONE FAMILY kaardi omanikud osalevad „Esimese ostu soodustuse“ programmis ja saavad 20% allahindlust BabyCity / Toy City poes, Kidz One kaupluses ja Mothercare kaupluses, kui ostavad tooteid vähemalt 199 euro eest. Allahindlus kehtib täishinnaga toodetele välja arvatud vankrid, kärud, auto turvatoolid/hällid ja mööbel. Lisades avaldusele lapse õige sünnikuupäeva, on ostjal õigus saada 20% sünnipäevaallahindlust mänguasjadelt „JUKU“ poodides 2 nädalat enne ja 1 nädal pärast sünnikuupäeva.
ONE FAMILY kaardi omanikke teavitatakse esimesena kampaaniatest poodides ning nad saavad perioodiliselt isiklikke pakkumisi ja informatsiooni partnerite kampaaniate ja soodustuste kohta.

Esitage kaart enne maksmist. ONE FAMILY kaardi saate tasuta, täites ONE FAMILY kaardi ankeedi ning nõustudes püsikliendiprogrammi tingmuste ja Kotryna OÜ privaatsusteavitusega.

Kotryna OÜ-l on õigus muuta püsikliendiprogrammi reegleid igal ajal ning peatada või tühistada kaartide kehtivus.
Kaardi kaotamise korral võtke palun ühendust e-posti teel info@onefamily.ee.
Rohkem informatsiooni leiate veebilehel www.onefamily.ee.

PRIVAATSUSTEAVITUS
Andmete vastutav töötleja Kotryna OÜ, ettevõtte registrikood 11402300, Valge tn 13, 11415 Tallinn, töötleb teie andmeid järgmistel eesmärkidel:
1) ONE FAMILY kaardi haldamine: eesnimi, perekonnanimi, telefon, e-post, linn, ostu kuupäev ja summa, ostetud kaubad, muud ostuandmed.
2) Otseturundus: eesnimi, perekonnanimi, e-post, telefon, andmed huvide kohta, lapse nimi, sugu ja sünnikuupäev.
3) Statistika: vanus, linn, sugu, laste arv, ostuandmed. Andmeid töödeldakse anonüümselt. Mitte ühelgi juhul ei võimalda töötlemine otseselt ega kaudselt tuvastada teie isikut.
4) Toodete ja kaupade kvaliteedi tagamine: eesnimi, perekonnanimi, telefon, e-posti aadress, arvamused ja arvustused, ostu kuupäev ja summa, ostetud kaubad, muud ostuandmed.

Kotryna OÜ töötleb isikuandmeid ONE FAMILY kaardi haldamise ja otseturunduse eesmärkidel nõusoleku alusel. Kotryna OÜ käsitleb andmeid statistika ning toodete ja kaupade kvaliteedi tagamise eesmärgil õigustatud huvi alusel, Kotryna OÜ-l on õigustatud huvi koguda statistilisi andmeid oma klientide kohta ning paluda klientidel arvustada toodete ja teenuste kvaliteeti nende parendamise eesmärgil.
Kotryna OÜ ei saa väljastada ONE FAMILY kaarti, kui te ei esita ONE FAMILY ankeedis vajalikke andmeid. Teie isikuandmeid, mida töödeldakse ONE FAMILY kaardi haldamise ja otseturunduse eesmärkidel, säilitatakse 3 aastat alates kuupäevast, mil viimati ONE FAMILY kaarti kasutasite, välja arvatud juhul, kui nõuate, et teie andmed kustutatakse enne selle perioodi lõppu. Teie isikuandmeid, mida töödeldakse toodete ja teenuste kvaliteedi tagamise eesmärgil, säilitatakse 3 aasta.
Otseturunduse teavitused sisaldavad sõnumeid Kotryna OÜ kaupluseketi kauplustelt „Baby City“, „Toy City“, „JUKU“, „Kidzone“, „OVS kids“, Mothercare. Kotryna OÜ hallatavate poodide ajakohastatud loeteluga saate tutvuda veebilehel www.onefamily.ee.
Kotryna OÜ võib edastada teie isikundmeid kolmandatele isikutele, kes osutavad abi ONE FAMILY kaardi haldamisel ja otseturundusel. Need kolmandad isikud võivad olla muu hulgas tarkvara pakkujad, andmebaaside haldajad, otseturunduse teenuse pakkujad, kullerid jne.

Teil on oma isikuandmetega seoses järgmised õigused:
1) Taotleda Kotryna OÜ-lt juurdepääsu andmetele ja andmete parandamist või kustutamist või andmete töötlemise piiramist;
2) õigus esitada vastuväiteid andmete töötlemisele;
3) õigus saada oma töödeldud isikuandmed struktureeritud, üldkasutatavas ja masinloetavas vormis (õigus andmete ülekandmisele);
4) õigus nõusolek tagasi võtta;
5) õigus esitada kaebus Andmekaitse Inspektsioonile.

Nende õiguste teostamiseks võite ühendust võtta Kotryna OÜ-ga e-posti teel info@onefamily.ee või telefoni teel 6 200 206.